CAYAK Lastik ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ; ilk olarak 1964 yılında alıp ve makine imalatı ile sanayi dalındaki üretimine başlamış ve daha sonra 1975 yılında ülkemizde sanayi sektöründe uzun yıllar eksikliği duyulan Hidrolik Pnömatik Sızdırmazlık Elemanları üretimine geçmiştir.

Bu geçişle imalat programındaki ürün yelpazesini her geçen gün geliştirerek özel ürünleri de imalat programına alıp bir öncü olarak sektöründe büyük atılım başlatmıştır.

Sürekli daha kaliteliyi üretme hedefimizle; kuruluşumuzdan bu yana sizlere her zaman çözüm ve memnuniyet sunmayı amaçladık.

Bu amaç doğrultusunda Türk Malı ibaresini yurt içinde olduğu gibi tüm dünyaya kabul ettirmeyi hedefleyen CAYAK, sizlerin desteği ile ilk günden bu yana ihracat yapılan ülke ve ürün sayısını sürekli olarak arttırmayı başarmıştır.

Bugüne geldiğimizde; Avrupa, Amerika, Asya, Afrika ve Avustralya olmak üzere 5 kıtaya ihracat gerçekleştiren firmamız, ürün kalitesini sizlerle, yönetim kalitesini en üst seviyede uyguladığı ISO9001:2000 kalite yönetim sistemi ile kanıtlamaktadır.

Firmamız bildiğiniz gibi, çeyrek asrı aşan tecrübesi ile sizlere hizmet vermekte ve konusunda, ülkemizin sektöründeki ilk firması olmanın haklı gururu içindedir. Markamızın taşıdığı sorumluluğun bilincindeyiz.

Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
>
Site içeriğinde yer alan orjinal isim, kod, sembol ve açıklamalar sadece referans için kullanılmıştır.
cayak@cayak.com.tr
>
Önerilen çözünürlük oranı 1024x768 pikseldir. Copyright 2008 ®