CAYAK hakkında

CAYAK Lastik ve Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ; ilk olarak 1964 yılında alıp ve makine imalatı ile sanayi dalındaki üretimine başlamış ve daha sonra 1975 yılında ülkemizde sanayi sektöründe uzun yıllar eksikliği duyulan Hidrolik Pnömatik Sızdırmazlık Elemanları üretimine geçmiştir.

Bu geçişle imalat programındaki ürün yelpazesini her geçen gün geliştirerek özel ürünleri de imalat programına alıp bir öncü olarak sektöründe büyük atılım başlatmıştır. Sürekli daha kaliteliyi üretme hedefimizle; kuruluşumuzdan bu yana sizlere her zaman çözüm ve memnuniyet sunmayı amaçladık.

Bu amaç doğrultusunda Türk Malı ibaresini yurt içinde olduğu gibi tüm dünyaya kabul ettirmeyi hedefleyen CAYAK, sizlerin desteği ile ilk günden bu yana ihracat yapılan ülke ve ürün sayısını sürekli olarak arttırmayı başarmıştır.

Bugüne geldiğimizde; Avrupa, Amerika, Asya, Afrika ve Avustralya olmak üzere 5 kıtaya ihracat gerçekleştiren firmamız, ürün kalitesini sizlerle, yönetim kalitesini en üst seviyede uyguladığı ISO9001:2000 kalite yönetim sistemi ile kanıtlamaktadır.

Firmamız bildiğiniz gibi, çeyrek asrı aşan tecrübesi ile sizlere hizmet vermekte ve konusunda, ülkemizin sektöründeki ilk firması olmanın haklı gururu içindedir. Markamızın taşıdığı sorumluluğun bilincindeyiz.

Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

1964 yılından bugüne, dünya teknolojilerini anbean takip ederek kendimizi sürekli yeniledik. Sürekli değişime ve iyileştirmeye dayalı hizmet felsefemiz ile yeniliğe ve değişime öncülük ettik. Sızdırmazlık elemanları sektörünün standartlarını belirledik.

Etik Değerlerimiz

  • Güvenli bir iş ortamında, ayrımcılığa izin vermeyerek, birbirimizin kişilik haklarına saygı göstererek çalışırız.
  • Şirket kaynaklarını verimli olarak kullanırız.
  • Yasalarla belirlenen rekabet kurallarına uyar, rakiplerle piyasa koşullarını bozmayacak şekilde rekabet ederiz.
  • Müşteri memnuniyetine önem verir, müşterilerimize ve tüketicilerimize her zaman duyarlı ve dürüst davranırız.

Tanıtım Videomuz

placeholder
nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişime geçin ve aradığınız sızdırmazlık elemanını size sunalım?

Uzun yıllardır çalıştığımız CAYAK A.Ş. sızdırmazlık elemanları sektöründe Avrupa’da satış hedeflerimize ulaşmamızı sağladı.

Fatih KARAKAŞ

sızdırmazlık teknolojilerinde bir profesyonele mi danışmak istiyorsunuz?